Makaleler » Yat Servisleri » Alım-Satım Hizmetleri

Alım-Satım Hizmetleri

Alım-Satım Hizmetleri 

Alanında uzman kadromuz , hem yurt içi hem yurt dışı çözüm ortaklarımızın da katkısı ile yat almak isteyen kişilere  öncelikle en uygun yatı bulma konusunda çalışmaktadır.Şirketimizin ilk prensibi komisyon almak değil , uygun yatın uygun müşteri profili ile uyuşmasını sağlamaktır.Alanında 10 yılı geçkin tecrübesi ile alım-satım işlemlerinin en doğru ve şeffaf şekilde sonuçlanmasını takip eden ekibimiz bunun yanında alıcı ve satıcı tarafın haklarınıda karşılıklı olarak korumaktadır.

Bir yatın alım sürecinde  güvenilir broker veya broker firma aracılığı ile yapılması bu alışverişini en rahat şekilde tamamlaması ile sonuçlanacaktır.Dünyada ve ülkemizde gün geçtikçe artan talep ve sektörün büyümesi  ,profesyonel şirketlerin veya brokerların daha çok önemini göstermektedir.

Tekne sahiplerinin sıfır veya ikinci el yat alım satım işlemlerinde profesyonel kişilere yönelmesi ve bu konuda onların tecrübelerine güvenmesi, aynı şekilde yat brokerlarının bu güveni boşa çıkarmaması bu işin tek çözümü. Bu noktada yat brokerlarının, müşteriyi, satışından en çok kar edeceği tekneye değil, müşterinin kullanımına ve bütçesine uygun gördüğü tekneyi bulup önermesi gerekmektedir.

Teknenizi satarken gerçekçi satış rakamları belirlemeli, pazarlama faaliyetlerini yürütecek bir brokerage firmasıyla çalışmalısınız. Komisyon vermemek için teknenizi yetkin olmayan kişilerin ellerine bırakmak size her zaman daha pahalı sonuçlar doğuracaktır.

 
Teknenizi değiştirirken, bir yat danışmanıyla yola çıkmak, kullanımınıza uyan teknenin en uygun bütçelerde bulunmasından, alım-satım sürecinin yönetilmesine, bayrak ve kayıt işlemlerinin organize edilmesinden, teknenize istediğiniz özelliklerde mürettebat yerleştirilmesine kadar size çeşitli konularda yardımcı olacaktır.  

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı
powered by ShopPHP | v4